Нові «герої» парковки обурили людей (Фото)

Сьогодні «героями» парковки стали водії мікроавтобуса і мінівена. Перший водій припаркувавши авто на пішохідному переході, став вивантажувати товар. Логічно було припустити, що після завершення своїх дій він пережене мікроавтобус у відведений для паркування місце. Однак дива не сталося.

Покупцям, які поспішають на ярмарок за покупками, доводилося обходити його з обох сторін, чіпляючись пакетами і стикаючись між собою. Водій мінівена, просто залишив автомобіль на проїжджій частині. Журналістам сайту 0619.com.ua, не вдалося отримати у водіїв зазначених автомобілів коментар з приводу їх дій.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • еж

    а шо, за это не штрафуют водителя? или тут очередной рааз показали беспомощность властей и тупое безразличие граждвн

  • Гостья

    А достаточно ли места для парковки авто, отвечает ли это количеству магазинчиков ? В Испании и многих других странах, все большие супермаркеты за городом до пяти километров, а в нашей стране ? Вы посмотрите что они творят ? Убивают весь малый бизнес, те кто раньше торговал будматериалами , теперь не только этим хламом торгует, но и : продукты питания поставили, школьные базары, детские отделы и т.п. И т.д.