ДАІшники з жезлами вийшли на українські дороги

У Дніпрі повернули правоохоронців у формі ДАІ з жезлами. В даний час працюють вісім мобільних груп.

Повернення даішників здивувало водіїв в Дніпрі, передає ТСН.

Підкорятися вимогам дорожніх патрульних водії повинні також, як і поліцейським. Керівництво поліції заспокоює, звертаючи увагу на те, що форма ДАІшників, а в ній справжні поліцейські, які успішно пройшли переатестацію.

Тепер вони відпрацьовують місто разом з патрульними копами. Таким чином в місті намагаються знизити аварійність на дорогах і кількість викрадених авто.

Мобільні групи перш за все працюють в місцях концентрації ДТП. Таке патрулювання триватиме місяць. Авто зі старою символікою використовують лише тому, що на зміну виду немає коштів.

“У зв’язку з недостатнім фінансуванням, немає можливості змінити фарбування автомобілів, одягнути і переодягнути. Це той самий поліцейський. Він прийняв присягу”, – сказав начальник відділу ГУ Нацполіціі в Дніпровській області Віталій Шевцов.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Сергій

  ПОЗОРИЩЕ– аваков !!!

  • Константин Нескажу

   позорище наш НАРОТ!!!!! именно НАРОТТТТТ!!!!

 • Иван Романов

  Вартість навчання одного нового патрульного коштує 128 тисяч грн. 128000, КАРЛ!!! Цікаво, може, потрібно було, замість цього не махати шаблею, звільняючи направо і наліво, а витратити ці гроші на форму та відереєстратори?