Українці заблокували вже три дороги в Європу (Відео)

Активісти перекрили дорогу в Польщу

На Львівщині активісти перекрили дорогу біля пункту пропуску «Рава-Руська» на кордоні з Польщею, повідомляє ТСН.

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією перекрили дорогу, що веде до до пункту пропуску »Рава-Руська” на українсько-польській ділянці кордону. Прикордонники повідомляють, що таким чином, протестувальники намагаються домогтися збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України.

Як зазначається, для контролю за ситуацією на місці проведення акції протесту прибули представники Національної поліції.

«Держприкордонслужба просить громадян врахувати інформацію при перетині державного кордону», – передає Тедеканал.

Раніше повідомлялося, що 12 листопада, активісти перекрили дороги біля пунктів пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною та «Солотвино» – з Румунією, вимагаючи збільшити термін транзиту на ввезені в Україну авто.

Відзначимо, згідно з українським законодавством, ввезене авто з-за кордону може перебувати на території України не більше п’яти або не більше десяти діб, якщо транспортний засіб покине країну через інший пункт пропуску.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • SERGEY61769 .

  Дозволь свині залізти під стіл…

  • Alex Vischtv

   А может просто сделать нормальные условия ввоза ТС из-за границы.

  • александр

   Конфіскувати треба те ,що зароблене незаконним шляхом,а ввезення ТС давно повинно мати цивілізований закон і помірні ціни … Нездатні наші політики ,а вони нездатні бо заробляють на автосмітті яке випускають в Украиїні,написати такий закон,значить народ сам повинен змінити цю ситуацію. Бо саме народ є влада…