Закарпатські “пересічники” опублікували відео з погрозами українській владі

Автоактивісти із Закарпаття зібрали своїх однодумців з усієї України, щоб зняти відеозвернення до представників української влади.

“Пересічники” зауважили, що не від хорошого життя вони купували авто закордоном. І у разі невиконання їхніх вимог автоактивісти готові до радикальних дій.

“Якщо Ви не приймете необхідний законопроект, то ми Вам обіцяємо ще гірше життя…”, – мовили у зверненні протестувальники.

http://pmg.ua/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Shrek Dnepr

  пля капец просто! у них одних “не краще життя”! самые умные??? та идите вы нахер!!! почему я купил фокус 02г. а не бэху 08-10г. на забугорных номерах за те же деньги?да потому что мне до границы почти 2000км пилить!!! хитрожопые вуйки!!!

  • Иван Кузнецов

   купил то езди. .чего пылиш.. ты сам хозяин своих баблосов – покупай фокусы 02…

   • Shrek Dnepr

    купил 3 года назад, и мне НИКТО НЕ ДОЛЖЕН делать никаких преференций! а ваши тазы с евро номерами, если будете “пылить” мы начнем просто жечь! за*бали, “умники”!

    • Вова

     Діло на не в тому, не в пересічниках. Діло у відношені держави до народу. Мислиш ти Шреку якось кривовато “палити будем”… Чи тебе радують гнилі ВАз-21099 2005 року по ціні Пассата 2000 року???? А звідки ти “рідненький”??? 2000км до кордону?? Чоп -Луганськ – 1600км. В Ростові, чи що??????

    • Иван Кузнецов

     та ни вапрос ..приезжай жги.. ваты в голове хвататет я надеюсь.

 • Alex Artem

  Налоги на новые авто нужно снизить , а не шрот ввозить………..