Податківці можуть забрати нерозмитнені машини

Співробітники Державної фіскальної служби України відібрали у харків’янки нерозмитнений Mercedes S500. При цьому на черзі ще один її автомобіль – BMW X6.

Як пояснили у фіскальній службі, жінка ухилилася від сплати майже 1,3 млн грн митних платежів при ввезенні в Україну авто з іноземною реєстрацією.

За заявою прес-служби відомства, зазначена громадянка, зареєстрована як фізична особа-підприємець, яка є резидентом України, незаконно та умисно скористалася податковою пільгою, передбаченою для громадян-нерезидентів, при ввезенні на територію України автомобілів в режимі «тимчасове ввезення».

В рамках справи фіскали встановили, де знаходиться автомобіль, оцінений в 350 тис. грн, і відібрали його як предмет злочину. На даний момент триває слідство, жінку збираються повідомити про скоєне правопорушення. Їй інкримінують 1 ст. 212 КК України – Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Gerri Philantrop

  А разве имеют право конфисковать без решения суда?

 • werwolf

  Если кому-то машина приглянулась то решение любое можно нарисовать.

 • Максим

  100 пудов машины кому-то присмотрелись, или жаба задушила, что человек купил авто дешевле, чем растамож.. в хохляндии

 • Володимир Завірюха

  В підлій Україні всі площадки при Даі забиті арештованими авто ,які украли у українців дурних ,що свою українську владу люблять.В Україні буде хохлам добре жити коли України там не буде при керівництві.