Під Верховною Радою протестують власники нерозмитнених авто

Біля Верховної Ради розпочалася акція протесту власників авто з іноземними номерами. Активісти організації Авто Євро Сила вимагають скасувати розгляд законопроекту, що передбачає введення збору на нерозмитнені автомобілі в розмірі 2 євро на день.

Про це повідомляє autocentre.ua

Виручені кошти збираються направити на ремонт доріг. Учасники пікету наполягають на зустрічі з автором законопроекту Максимом Бурбаком та головою Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною. Їм вони планують озвучити свої вимоги.

В іншому випадку мітингувальники погрожують перекрити вулицю Грушевського і підпалити шини. Крім того, вони не виключають блокування будинків президента Петра Порошенка і прем’єра Володимира Гройсмана.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • кузнец

  Що пан палить?Пан палить “Ватру”.А що пан буде палити , якщо не буде “Ватри”.Тоді пан буде палити Верховну Раду.Все, як в доброму українському анекдоті.Але в кожному з анекдотів є і доля правди.

 • Василий Казимко

  Думаю. що пора Надати правову оцінку цим шахраям. Податки платити не хочуть. хочуть легких грошей ще і дороги перекривають.

 • Arkadiusz Ketrzynski

  О, бариги щось вимагають.

  • Андрій Бай

   всі власники авто-будь-яке авто-купують бензин,де вже закладені податки на дороги
   ЯКІ БАРИГИ?????
   ви з дуба впали – якщо вас налошарили і ви купили вітчизняний хлам за мульйони-то вам образливо,що інші не хочуть бути такими ж лохами?

   • игорь грищенко

    Ти дурнику мабудь тіки з полонии ?В Україні нема вітчизняних авто!!Хитросраких вуйок ми бачили,бье чужу машину і тікае,спробуй потім знайди

 • Евгений

  А причем тут барыжничество и шахрайство? Просто люди не хотят быть лохами и платить за что-либо три цены. Я тоже не хочу. И не хочу ездить на хламе ценой в пять тыс долл, если за эти деньги я могу в европе купить машину гораздо новее и безопаснее и комфортнее

 • Игорь Миронец

  Они (коррупционеры) накладывают огромные налоги на авто, а потом эти деньги дерибанят и строят себе дворцы! Какие дороги? Где вы видели хорошие дороги? Хотя есть. Дорога на Конча -Заспу, где эти коррупционеры стаей и живут!

 • Sergey Stryuk

  Почему выпуская ЗАЗ Лагос в Украине он стоит 8000 уе базовая версия без кондиционера елекро подъемников. И о каком евро 6 мы говорим,евро 2 это потолок и всех все устраивает. А ездить на Мерседесе или Ауди за теже деньги с Европы это будет машина 2010- 2014 года и там есть евро 5 и подушки безопасности и все нужное. Просто мы украинцы как стадо баранов котырими управляют несколько человек. Если скажут пересесть на бричку с лошадьми то мы так и сделаем не ребята давайте смотреть на жизнь реально.

Коментувати