Київським водіям не дали перекрити рух біля Верховної Ради

Сьогодні Верховну Раду пікетують власники автомобілів іноземної реєстрації, які наполягають на прийнятті законів про легалізацію таких авто в Україні. Мітинг біля Парламенту почав збиратися з самого ранку, але як тільки “пересічники” зробили спробу заблокувати вулицю Грушевського, їм не дали це зробити самі київські водії, передає Автоконсалтинг.

Уздовж вул.Грушевського припарковано близько 30 автомобілів з номерними знаками інших держав. Також є і авто, заповнене старими покришками.

Порядок навколо Верховної Ради забезпечують патрулі Національної Гвардії. Акція протесту власників авто іноземної реєстрації проходить поки без конфліктів. Періодично до мікрофона підходять депутати ВР.

Як повідомив один з учасників мітингу, вони виступають проти законопроекту депутата Бурбака, яким пропонується легалізувати такі авто після сплати одноразового збору 200-250 євро в рік. “Пересічників” не влаштовує ця сума.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Maxim Galat

  Что же вы НАГЛО ВРЕТЕ?! Небыло речи о 250-300 евро в год. Бурбак подает закон, в котором указано 2 евро в день! Вы прежде чем что-то писать – проверяйте информацию на достоверность.

  Автоевросила ещё год назад предложила депутатам законопроект 5567, в котором кокраз таки и предлогалось платить 250-300 евро в год! И люди готовы платить по законопроекту 5567! НО НЕ 2 ЕВРО В ДЕНЬ!!!

  • Сергій Найдьон

   Ця падлюка бреше в обличчя. Бо в нього чи бізнез, чи пороблено. Так просто не можна робити!

 • Сергій Найдьон

  То Бурбак чи хто, ну з Януковича часів роблять, як завжди. Хіба вони змінилися? То чого ви вдивляетесь? Наче діти.