Як виглядає київський парад “автохамів” (Фото)

В українській столиці все частіше на дорогах і тротуарах можна зустріти так званих автохамів

Практично з кожним днем ​​автомобільне хамство в столиці набирає все більш нахабних форм, і деякі водії не соромляться не тільки заїжджати на тротуари, а й ставити свій транспорт на всю їх ширину.

Підбірку фотографій, на яких відображені «герої парковки» в Києві опублікував один з користувачів Facebook.

На фотографіях можна побачити, що машини припарковані на тротуарі впритул до зеленої зони. Щоб людям обійти їх, доводиться обходити по траві.

Парад автохамів, який засвітився на фото можна було спостерігати біля виставкового центру.

У свою чергу, користувачі соцмереж обурилися черговим проявом неповаги власників транспортних засобів до пішоходів. На запитання одного з завсідників соцмережі, чому не викликали поліцію, автор знімків відповів, що поліція була викликана, проте не змогла нічого зробити через відсутність евакуаторів.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Константин Гончар

  сам водитель.и скажу-так парковаться нельзя.можно только рельным пидарастам.пару штрафов-научат

 • Andy s

  необходимо сделать поправку ,что автосредство припаркованное в неустановленном месте автоматически лишается имущественного иммунитета ,иными словами становится ничьим … лишь риск исчезновения или разбора на автозапчасти заставит думать автохамов

 • ТаТыШо

  Ну черный мерс – там все ясно номера АХ авто .уйло, а так с ними бороться очень просто – порезать все колеса сразу и пусть стоит, и положить под дворник бумажку за что порезали и все. И быкуют в основном быдлота из других регионов

  • Валерий

   Вам наснимать с киевскими номерами пачку?