Шахраї придумали нову схему «розводу» автомобілістів

Серед злочинців практикується новий спосіб «заробітку», жертвами якого можуть стати водії вантажівок, пише autotheme.info.

Автори «схеми» садять на узбіччі пустельної дороги манекен, який своєю позою здалеку нагадує п’яну людину, а коли мимо ляльки проїжджає вантажівка (автопоїзд або середньотоннажник), виконавець смикає за мотузку, щоб «людина» впала прямо під колеса великовантажам і у водія було враження , що він збив пішохода.

Варіантів розвитку подальших подій два. Найчастіше відбувається так: шокований водій зупиняє вантажівку і біжить дивитися на «збитого пішохода», і в цей момент з’являються молодчики, які обчищають кабіну вантажівки або (так як справа відбувається вночі і в безлюдних місцях) погрозами вимагають гроші.

Але якщо шокований водій продовжує рух, його починає переслідувати легковик. І коли вантажівку змушують зупинитися, хлопці, що вийшли з машини, пояснюють, що стали свідками того, як далекобійник скоїв наїзд на пішохода і, відповідно, їх мовчання вартує певну суму.

Ми попереджуємо: побачивши на узбіччі, біля відбійника або прямо на дорозі фігуру, схожу на людину, гранично знизьте швидкість, але не зупиняйтеся (тим більше, що це може виявитися не манекен). Проїхавши повз, попередьте колег по рації і, що вкрай бажано, зателефонуйте в поліцію.


Не пропустіть