Резонансний конфлікт на кордоні за участі патрульних стався через «польські бляхи» (Відео)

Сутичка поблизу пункту пропуску «Краковець» між співробітниками патрульної поліції та кількома чоловіками з черги сталася через бажання останніх позачергово перетнути кордон. Молодики поспішали, оскільки закінчувався термін перереєстрації їх авто у Польщі, – пише Фортпост.

Про це на своїй сторінці у ФБ розповіла Віка Балицька.

«Патрульна у своєму офіційному описі цієї події толерантно мовчить про іноземну реєстрацію та причини нападу. Ну ок. То я розкажу.

З інформації, яку я отримала від поліції Яворівського ВП, відбулося наступне. Ну, усім відомо, що власники авто на іноземній реєстрації мають кожних 5 днів перетинати кордон на своїй “блясі” інакше штраф 8 000 грн. Так от, 26.07 близько 23:00 троє співгромадян, які є щасливими власниками “польської бляхи”, квапилися перетнути кордон в бік Польщі бо їм в 24 годині сприливав 5-денний термін і “світив” немалий штраф. А вже було по 23-й. Відповідно вони спробували обїхати колейку.

Патрульні не пускали. Це розлютило власників “бляхи” і вони поконфліктували із патрульними. Почали їх шарпати із всілякою лайкою. Коли патрульні спробували затримати цих світлих громадян, то на допомогу їм кинулся інші учасники черги, не менш світлі і теж переважно щасливі власники “польської бляхи”. до 40 чоловік.

На відео можна почути увесь колорит цієї субультури. Жінки проклинають/обзивають патрульних, один із нападників втікає з номерами патрульного авто, які він зірвав, а потім викинув у траву… (уявляємо, що було б із тим хто здер номери на авто американского копа… увага! жорстокі сцени!))) Ще якийсь “достойник” в кінці відео щось там генерує стосовно того, що треба зробити із патрульними… Лютий капець.

Двох нападників таки доставили в Яворівський відділ поліції. Відкрито кримінальне провадження за статею про напад на поліцейських при виконанні. Двом патрульним ненесені тілесні ушкодження. Пошкоджено пріус.

І це постійно такі “коломийки” в тих чергах. Це якась гнійна рана, яку ніхто не лікує. Вона просто собі “квітне” та рана. І всі, включно із поліцією, лицемірно-толерантно відвертають очі і прикривають гнійник тканиною з люрексом. Блискітки відволікають увагу від просоченої крові та гною…», – написала Віка Балицька.

Не пропустіть