Умілець побудував справжнє «чудовисько»

Майстер зібрав всюдихід з двох машин – шасі легкого гусеничного бронетранспортера і кабіни старої вантажівки.

Британський легкоброньований транспортер піхоти Bren carrier був дуже поширений у військах імперії в роки Другої світової війни і використовувався на всіх фронтах, від полів Європи і пісків Африки – до джунглів Малайї. Канадець Шон Кормье (Shawn Cormier) використовував його надійну гусеничну ходову частину, але замість відкритого відсіку з лавками для солдатів встановив більш комфортну капотну кабіну аллігаторного типу – від тягача Mercury 1947 року.

Вийшов апарат, пойменований автором як «Танкенштейн» (Tankenstein), приводить такий же літній, але потужній 5-літровий V8, що забезпечує швидкість десь в діапазоні між 72 і 80 кілометрів на годину.

До речі, створення псевдоармійского всюдихода встала Шону в смішні 2500 доларів, оскільки він переважно використовував непридатну техніку і запчастини зі всіляких звалищ. Зате, приклавши старання і маючи вмілі руки, канадець став володарем унікальної машини.

Незважаючи на те, що гібрид був фактично побудований ще п’ять років тому, Шон періодично вносить в його конструкцію якісь зміни, покращуючи її під власні смаки раз по раз. Тому, в що кінцевому підсумку перетвориться його «Танкенштейн» – схоже, не знає і він сам. Крім того, у майстра в стадії реалізації знаходяться і інші проекти – такі, як трицикл «Чорна вдова».

Джерело avtoblog.uaНе пропустіть