Український позашляховик Thor покарав неправильно припаркований «Москвич» (Відео)

Український позашляховик Thor в черговий раз здивував глядачів. На фестивалі MonsterСars UA він буквально задавив старенький «Москвич», який для розважання глядачів «принесли в жертву» скандинавському богу грому і блискавки. За легендою організаторів, «Москвич» припаркувався в недозволеному місці, ось Thor і кинувся захищати справедливість.

Битва закінчилася з рахунком 1:1. Позашляховик, добре «потупцював» по даху легковика, не став через неї переїжджати, а використовував як п’єдестал. Варто відзначити, що в якийсь момент він буквально балансував на задніх колесах, перебуваючи в секунді від перекидання назад.

Thor – це той самий суперпозашляховик за $ 105 тис від конструкторів з Дніпра, який форсує річки і з легкістю долає полігони будь-якої складності.

Таке незвичайне за мірками України видовище влаштували в Дніпрі на автофестивалі MonsterСars UA. Коментатори цієї «битви» до слова, пожартували, що Москвич повинен отримати 5 зірок NCAP за безпеку через те, що завбачливо відкрилися водійські двері.

Джерело autonews.ua

Не пропустіть