Сенсаційний український автобус виїхав в перший рейс (Відео)

Український автобус з виглядом космічного корабля був побудований ще влітку 2017 року. Чого тільки варті круглі задні плафони, що нагадують сопла ракет і одночасно розкішні американські автомобілі кінця 50-х. Цю машину ми вже два рази фіксували в Києві – на ходу і на території СТО. І ось в січні 2019 року автобус почав перевозити перших пасажирів. Машина була сфотографована біля столичного цирку, куди привезла діточок на новорічну виставу.

В основі зорельота на колесах лежить туристичний автобус Ataman A096 на японському шасі ISUZU c двигуном в 190 коней. Сьогодні він випускається на підприємстві «Черкаський автобус». Машину обклеїли ефектними склопластиковими панелями і прикрасили фантастичною світлодіодною підсвідкою. Машина пройшла довгий шлях випробувань і сертифікації і тепер готова до експлуатації.

Футуристичний український автобус побудований для перевезення дітей. Тільки не в якості шкільного, а як екскурсійний, який здійснює поїздки на кондитерську фабрику відомого бренду. У салоні – 34 комфортабельних крісла, оснащених двоточковими ременями безпеки.

У салоні також встановлено автономний обігрівач, що дозволяє дітлахам не замерзнути в холодну пору року. Особливою гордістю машини є незвичайна середні двері. Вона двостулкова: верхня частина її піднімається, а нижня опускається – за допомогою електроприводу. Виходить зручний трап. Відкрити і закрити двері можна і за допомогою дистанційного пульта.

Як розповів водій, космічний автобус вимагає в управлінні певної вправності через незвичайні обвіси. Витрата палива дещо зросла, так як збільшилася маса і додався автономний обігрівач.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть