Volkswagen Caddy і Touareg здивували наслідками зіткнення (Фото)

Чим дорожче авто, тим якісніше? Звичайно, так буває не завжди, проте в більшості це все ж правда. І ось наочне тому підтвердження – повідомляє autocentre.ua.

Легке ДТП – Volkswagen Caddy зіткнувся з VW Touareg. Автомобілі однієї марки зіткнулися в однакових умовах – невелика швидкість і одна і та ж зона ушкоджень (так що теорія про силу удару авто, яке “б’є”, тут не підходить).

Проте, фургон, який коштує в два рази дешевше Туарега (якщо брати на прикладі нових авто) отримав куди більших збитків, ніж кросовер: якщо у першого погнулося крило, проломився бампер і тріснула оптика, то у другого – лише потертість на бампері і невелика тріщина внизу бампера.

Caddy:

Touareg:

Як бачите, дорожчий Touareg виявився міцнішим Caddy. З одного боку, це ніби як і справедливо, проте непогано було б, щоб автомобілі однієї марки були все-таки однаково “захищені”. Особливо якщо врахувати, що “дешевше” авто саме по собі коштує чималих грошей. Для розуміння, ціни на новий Кедді зараз стартують без малого від 30 000 доларів.Не пропустіть