У прoдажi з’явився нaймeнший eлeктропікап за 5,7 тисяч дoларів (Фото)

В наші дні електричні пікапи найчастіше стають чимось особливим. Однак ніщо не зрівняється з цим мініатюрним китайцем. Компанія Kaiyun Motors почала випускати вантажівка Electric Pickman, вартістю трохи більше п’яти тисяч доларів.

За специфікації Pickman володіє вантажопідйомністю до 1000 кг, номінальний показник не перевищує 600 кг. Борти кузова позаду кабіни розкриваються по боках і задніх дверей так, щоб забезпечити легке навантаження з будь-якого боку. Так як автомобіль електричний, додатковим вмістилищем служить і капот – приблизно 64 л об’єму.

Вся ця вага тягне на собі двигун змінного електричного струму, що приводить в рух задні колеса. Живиться він від батареї ємністю 100 А/год. На одному заряді Pickman проїде до 110 км, повністю акумулятор заряджається за 8-10 годин.

Втім, вихідна потужність двигуна складає всього 4 к.с. з максимальною швидкістю 40 км/год. У специфікації немає даних про момент, хоча в рекламній брошурі пишуть про «високі показниках і системі заднього приводу для достатньої потужності автомобіля».

Як би там не було, а Pickman – ідеальний засіб пересування по полю для гольфу або уздовж фермерського ділянки. Коштує це маленьке диво всього лише 5 700 доларів.


Не пропустіть