Tesla збудує в Україні новітні зарядні станції для електрокарів

Компанія Tesla оновила дані щодо розгортання мережі швидких зарядок бренду по всьому світу, в тому числі і в Україні.

При цьому в Ісландії, населення якої становить 338 тис. осіб, побудують три зарядні станції, а в Україні – дві, повідомляє НВ.

За останні кілька років Tesla робила кілька грандіозних обіцянок щодо розширення мережі Supercharger, але вони залишалися обіцянками. Затримка, мабуть, була, принаймні, частково пов’язана з впровадженням нового покоління технології Supercharger, Supercharger V3, яке саме по собі кілька разів затримувалося з минулого літа.

Тепер Tesla офіційно почала розгортання нової технології з першої повної станції в Лас-Вегасі на цьому тижні і оновила свою карту майбутніх станцій Supercharger вперше після розгортання Supercharger V3.

Мережа Supercharger в даний час складається з 1533 станцій з 13 344 нагнітачами.

В Україні має з’явитися дві станції зарядки. Одну з них повинні відкрити біля села Опарипси, що в Рівненській області, на трасі М06 Київ-Чоп. Друга ж буде перебувати на об’їзній дорозі Житомира. При цьому, згідно з відомостями Єдиного державного реєстру транспортних засобів станом на 8 травня 2019 на території України зареєстровано 845 електрокарів марки Tesla.


Не пропустіть