Автомобілі, які продаються, як гарячі пиріжки

0

Компанія Lamborghini зареєструвала рекордні продажі спорткарів в 2015 році. Найпопулярнішою моделлю стала Lamborghini Huracan, яка з продажу обійшла популярну Gallardo, пише motormania.com.ua.

2015 став досить успішним для більшості автомобільних виробників. Італійський виробник спорткарів не залишився осторонь. Компанія Lamborghini зареєструвала рекордні продажі автомобілів в 2015 році. Вперше в історії Lamborghini було продано більше 3000 автомобілів протягом одного року. Це означає, що за кількістю продажів Lamborghini наближається до половини продажів своїх конкурентів з Феррарі. Всього в 2015 році було продано 3 245 автомобілів Lamborghini, через мережу з 135 фірмових салонів в 50 країнах світу.

У порівнянні з 2010 роком, компанія Lamborghini продала в 2,5 разів більше спорткарів. У порівнянні з 2014 роком, зростання продажів становить 28%. Найпопулярнішою моделлю з гамми автомобілів Lamborghini стала модель Huracan. Всього в 2015 році було продано 2242 італійських спотркарів. Порівнюючи Huracan із іншою, не менш популярною моделлю Gallardo, і своїм попередником, продажі Huracan перевищили на 70% продажі Gallardo за перші 18 місяців продажів.

Очікується, що цей рік буде ще кращим за попередній, враховуючи, що скоро відбудеться презентація Lamborhini Huracan з системою заднього приводу. Також цього року відбудеться презентація спеціальної версії Lamborghini Centenario на честь святкування 100-річчя з дня народження Ferruccio Lamborghini, засновника компанії.


Не пропустіть