Автори тюнінгу “Бентлі” та “Феррарі” створили український трамвай

0

Дизайн вінницького трамвая “VinWay” розробляло одне з київських ательє, яке спеціалізується на тюнінгу представницьких авто, таких, як “Бентлі” та “Феррарі”, пише depo.ua.

Автори тюнігу зізналися, що робота випала їм нелегка, а подекуди і майже нереальна. В ході роботи з’являлись питання, які треба було вирішувати одразу. Для цього потрібен був увесь досвід та професіналізм виконавців.

“Коли починався цей проект, ніхто навіть не уявляв собі всіх нюансів і особливостей процесу. У Києві, наприклад, такий дизайн “зарубали” б відразу. У якійсь мірі правильно обгрунтувавши це “неможливістю” його реалізації. Адже всі “модернізації” у Києві зазвичай закінчувалися просто новими склопластиковими кабінами”, – йдеться у розповіді.

Всього над проектом київські і вінницькі спеціалісти працювали п’ять місяців – з квітня по вересень. Але, за словами київських колег, у липні вінницькі замовники зрозуміли, що це – нереально.

“Точніше, не так як вони думали: прикрутити болтами до рами. І довелося бригаді установників на чолі з технічним директором Ігорем Шпаком їхати до Вінниці і жити там два місяці. Виявилося, що все збирається”, – розповідають автори тюнігу.

Крім того, “повилазили” проблеми, про які ніхто не замислювався. Наприклад, механізм дверей: стара гармошка у новому кузові не виглядала, а спеціалістам хотілося по максимуму використати старий механізм. Але, незважаючи на усі перепетії, команда вінницьких та київських спеціалістів справилася у вказані терміни: трамвай вийшов на колію 5 вересня.

Нагадаємо, основою нового трамваю став каркас чеської моделі “Татра”. А обкатати “VinWay” приїхав спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.


Не пропустіть