DAF оновив вантажівки LF

workhouse
0

У новому році компанія DAF Trucks представила вантажівку DAF LF у версії 2016 Edition, що відрізняється підвищеною економічністю і безпекою, пише trucks.autocentre.ua.

Вантажівка DAF LF +2016 Edition відрізняється, насамперед, поліпшеною безпекою. У стандартну комплектацію входить система адаптивного круїз-контролю ACC (Adaptive Cruise Control), яка автоматично дотримується дистанції до автомобіля попереду. Також встановлені системи FCW (Forward Collision Warning) і AEBS (Advanced Emergency Braking System), що активізують гальма у разі виникнення якої-небудь перешкоди на дорозі.

Модернізовані і двигуни, в яких оптимізований температурний режим, система впуску і програмне забезпечення. У підсумку 4,5-літровий турбодизель PACCAR PX-5 (потужністю 152 – 213 к. с.) ситрачає на 5% менше палива. А 6-циліндровий 6,7-літровий мотор PACCAR PX-7 (223 – 314 к. с.) тепер можна замовити з 12-ступінчастою автоматичною коробкою AS Tronic, причому на найважчій версії машини повною масою 32 т.

Замість звичайних проводів застосована передова шина CAN bus, що забезпечує більш надійний електричний зв’язок між шасі і кузовною надбудовою. А інформація про контакти шасі і кузова виводиться на дисплей борт-комп’ютера. В ролі опції LF 2016 Edition оснащується задньою пневмопідвіскою коліс з автоматичним регулюванням, при включеній коробці відбору потужності. Це, зокрема, покращує стійкість автомобіля при роботі з причепом кузовом. Зменшена споряджена маса шасі LF дозволила забезпечити кращу в класі вантажопідйомність. Покупцям пропонується сім нових варіантів колісної бази – довжиною до 6,9 м. Це робить можливим розміщення кузовної надбудови довжиною до 9 метрів. Більше того, сумарна ємність паливних баків тепер може досягати 1240 л.

Водій також оцінить і передову інформаційну систему Driver Performance Assistant (DPA), одну з кращих в класі. На великому кольоровому дисплеї можна переглянути витрату палива, стан гальмівної системи, тиск у шинах, а також дані з тахографа. Для денної, короткої кабіни, підготовлений новий аеродинамічний пакет, який зменшив коефіцієнт опору повітря, що дозволяє заощадити до 4% палива. Застосовуються більш довговічні задні ліхтарі, які виконані на світлодіодах LED.


Не пропустіть