За реалізацію пального треба буде платити акцизний податок

Акцизний податок на реалізацію пального введуть із 1 березня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області, пише slovovolyni.com.

Зі слів начальниці відділу комунікацій ГУ ДФС у Волинській області Олени Нікотіної, змінено ставку оподаткування пального, що реалізовується, – 0,042 євро за кожен літр. Але податок розраховуватиметься і сплачуватиметься в гривні за офіційним курсом Нацбанку.

У фіскальній службі наголошують, що реалізація пального – це будь-які операції з передачі, відпуску, відвантаження пального на підставі договорів купівлі-продажу, обміну, постачання, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських операцій і цивільно-правових договорів, або за рішенням суду.

Такі ж операції, здійснювані на митній території Україні на підставі договорів зберігання, не оподатковуватимуться акцизним податком.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • гость

    никогда это стадо баранов не будет жить нормально. введение акциза это + 50-60 копеек на литре топлива а оно и так безосновательно поднято в верх. это будет удорожание всех товаров которые перевозятся авто. т.е. всего ! стадо тупое а не народ. молчите дальше.