Toyota Land Cruiser буде “служити” в армії (фото)

0

У вересні минулого року англійська компанія Jankel Armouring представили військову модифікацію пікапа Toyota Land Cruiser J79, що отримала назву Fox RRV (Rapid Reaction Vehicle). Незважаючи на те, що Toyota Land Cruiser J79 з’явилася в далекому 1984 році, машина до цих пір випускається в Японії і Венесуелі і продається не тільки на ринках цих країн, але і в ПАР, пише auto.mail.ru.

На думку розробників Fox RRV, цей автомобіль настільки поширений в світі, що у нього не повинно виникнути проблем з обслуговуванням і запчастинами практично в будь-якому регіоні.

Англійці подовжили машину до 5600 мм, через бронювання найбільш важливих вузлів вага пікапа виросла до 4200 кг, автомобіль може брати на борт до 1400 кг вантажу і перевозити до семи солдатів у повному спорядженні. В залежності від побажань замовника Fox RRV може оснащуватися як 4,5-літровим турбодизелем потужністю 225 к. с., так і бензиновим чотирилітровим двигуном потужністю 231 к. с. З обома двигунами агрегатується п’ятиступінчаста механічна КПП. Дальність пробігу бензинової модифікації становить 1200 км, а дизельної — 1500 км.


Не пропустіть