Нова інформація про седан Mercedes-Benz E-Class (W213)

0

Керівництво німецької машинобудівної компанії Mercedes-Benz повідомляє, що новий седан під назвою E-Class отримає оновлені силові агрегати до початку літа поточного року. Такі відомості стали доступними на офіційному сайті виробника, пише c-ib.ru.

До червня 2016 новий седан Mercedes-Benz E-Class отримає оновлений двигун E 250, продуктивність якого складе 211 кінських сил. Наступною модифікацією стане модель E 300 з потужністю мотора в 245 «конячок», найпотужнішим агрегатом стане E 400 4MATIC, здатний виробити до 333 кінських сил, тоді як на даний момент випускаються лише дві версії моторів з силовою потужністю в 184 і 195 к.с. і об’ємом два літри.

У лінійку Mercedes-Benz E-Class також входять дві посилені версії з шістьма циліндрами на три літри і потужністю 258 і 333 к.с., в тому числі, за додаткову плату будь-який бажаючий зможе придбати гібридну версію авто з електричним мотором і додатковою батареєю, загальною потужністю в 279 к.с. У парі з усіма двигунами буде працювати девятиступенева коробка-автомат 9G-Tronic, точна дата виходу новинок залишається невідомою.


Не пропустіть