Стало відомо, куди діваються викрадені автомобілі

0

Патрульна поліція розповіла, куди діваються автомобілі, викрадені викрадачами. Угони транспортних засобів залишаються одним з найпоширеніших видів злочинів, а для самих викрадачів – досить прибутковими. Про це повідомляє прес-служба Управління превентивної діяльності Національної поліції Дніпропетровській області. Так, минулого року на території регіону викрадено +1138 одиниць транспорту, а в січні 2016 року – вже 56, пише autocentre.ua.

Як заявляють правоохоронці, злочинці здають викрадені авто на «розборку», останки транспорту – в пункти прийому металобрухту, або ж продають транспортний засіб нижче ринкової ціни.

У поліції також стверджують, що в більшості випадків викрадення автомобілів провокують самі водії, кидаючи своїх «залізних коней» напризволяще. Зокрема, водії зберігають машини у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів і в погано освітлених місцях. Більше того, нерідко на вулиці можна побачити картину, коли водій, залишивши автомобіль незачиненим, а іноді і зовсім – з працюючим двигуном, поспішає до найближчого кіоску чи магазину. Така безпечність з боку автовласників може призвести як до крадіжки цінних речей, що знаходяться в транспорті, так і до угону автомобіля.

«Шановні водії! Подбайте про надійне місцезнаходження вашого автомобіля, навіть якщо ви залишаєте його ненадовго. Користуйтеся послугами охоронюваних автостоянок. Обов’язково обладнайте транспортний засіб надійними протиугінними пристроями і не залишайте в салоні автомобіля цінні речі, документи і крупні суми грошей на видному місці. Пам’ятайте, що більшість спонтанних крадіжок скоюється саме тому, що автовласники самі провокують зловмисників! », – Закликають в прес-службі поліції.


Не пропустіть