Глава Укравтодору подав у відставку

Славомір Новак отримав нову пропозицію і завершив роботу в «Укравтодорі»

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Славомір Новак написав заяву про відставку у зв’язку з завершенням трирічної каденції. Про це повідомили в прес-службі «Укравтодору».

«Ще кілька тижнів тому в зв’язку з закінченням трирічної каденції, новою пропозицією, яке отримав, і особистими планами, я прийняв рішення про завершення своєї роботи на посаді керівника “Укравтодору”. За три роки непростої, але важливої роботи я отримав велике задоволення від тих результатів, яких вдалося досягти в Україні», – сказав Новак.

Він зазначив, що за його керівництва Україна отримала кредит на € 900 млн і отримала перший в історії країни грант від ЄС на будівництво доріг, що відкрило можливість залучати таку допомогу і надалі.

Також Новак підкреслив, що за цей час було створено перший середньостроковий план розвитку галузі на 2018-2022 роки, на основі якого підготували оновлену програму на 2020-2024 роки, розробили стратегію розвитку територіальних доріг, впровадили технологію бетонних доріг, а всі тендери перевели на Prozorro.

«Надалі я готовий допомагати як прем’єр-міністру, так і наступному главі “Укравтодору”, оскільки започатковані зміни вимагають продовження», – підсумував він.

Джерело ubr.ua

Не пропустіть