Зеленський “вирішив” проблему “євробляхерів”: як держава обдурила з пільгами

Відстрочення введення штрафів для водіїв авто на єврономерах, поставить в програшну ситуацію тих автовласників, які вже розмитнили свої “євробляхи” за новими правилами.

Про це заявив Автоюрист Денис Конюшка, коментуючи відповідний законопроект президента Володимира Зеленського.

“Виникають питання у тих людей, які вже розмитнили автомобілі. Чому вони розмитнювали абсолютно за іншими цінами, ніж будуть у тих, хто не виконував обов’язки і отримав канікули до нового року?” – підкреслив експерт.

На питання, чи можливі компенсації автовласникам, вже розмитнених “євроблях”, Конюшка відповів: “Це неможливо. У нас один механізм компенсації, який більш-менш працює – це субсидія, але скільки держава вклала сил і енергії в цей механізм … Яким чином придумати механізм компенсації тим людям, які в пільговий період були абсолютно законослухняними? Тут держава трохи підвела їх за великим рахунком”.

“Крім того, вже безліч власників продали свої автомобілі, позбулися їх, перереєстрували тощо. Звичайно, було б логічно створити цей механізм, але я впевнений на 99%, що він не буде створений”, – додав він.

За словами автоюриста, після завершення виборів логічно було б, щоб дедлайн щодо розмитнення автомобілей більше не переносили.

“Але, як показує практика, це вже друге неможливе перенесення дедлайну, і я абсолютно не здивуюся, якщо його перенесуть знову. Я сподіваюся, що у Кабінету міністрів і Верховної Ради є розуміння, що цей абсолютний абсурд пора закінчувати. Треба поставити крапку. Але я не здивуюся, якщо його знову продовжать”, – зазначив Конюшко.

“Найприкріше за тих людей, які виконують вимоги закону, які пішли і в першу чергу розмитнили свій автомобіль. Для чого вони це зробили – абсолютно незрозуміло. Проблема полягає в тому, що людина, яка дотримується закону – в програші”, – уклав юрист .


Не пропустіть


error: Content is protected !!