Джеймс Бонд отримає 4 різних Aston Martin в новому фільмі (Фото)

У наступному фільмі про Джеймса Бонда «Немає часу вмирати» будуть задіяні сучасні суперкари Aston Martin DBS і Valhalla, а також класичні DB5 і V8 Vantage

У наступному фільмі про Джеймса Бонда «Немає часу вмирати» (No Time To Die) зніметься чотири різних автомобіля Aston Martin. До класичних спорткарів DB5 і V8 Vantage, а також гібриду Valhalla приєднається суперкар DBS Superleggera. Про це написано в офіційному твіттері британської марки.

Aston Martin DBS Superleggera укомплектований 5,2-літровим двигуном V12 з двома турбінами, що розвиває 725 к.с. і 900 Н·м крутного моменту. Двигун працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач ZF. Суперкар здатний набирати першу “сотню” за 3,4 с, а його максимальна швидкість складає 340 км на годину.

Aston Martin DBS Superleggera

Що стосується класичних Aston Martin V8 Vantage і DB5, то перший раніше з’являвся у фільмі «Іскри з очей» 1987 року з Тімоті Далтоном в головній ролі. Модель DB5 вперше знялася в третій частині серіалу про Джеймса Бонда «Голдфінгер» 1964 р а останній раз була задіяна в картині 2012 г. «007 Координати« Скайфол».

DB5

V8 Vantage

Нарешті, средньомоторний гіперкар Valhalla поки знаходиться на стадії розробки. Він отримає гібридну силову установку на базі нового бензинового двигуна V6 з двома турбінами, який буде працювати разом з допоміжними електромоторами. За попередніми даними, сумарна віддача агрегатів перевищує 1000 кінських сил.


Не пропустіть