Сумні новини про знаменитий Mitsubishi Lancer Evolution

0

Як повідомив на прес-конференції, присвяченій підсумкам 2015 року, програма виробництва спортивних автомобілів Mitsubishi Lancer Evolution остаточно закрита, пише drive-news.net.

Останні 1600 примірників Lancer Evo Final Edition будуть продані на ринку США. При цьому він зазначив, що програма зіграла величезну роль в історії компанії. Вона допомогла зробити бестселером базову модель Lancer, яка розійшлася багатомільйонними накладами. Фактично всі покупці Lancer розуміли, що на їхні автомобілі лягає відблиск перемог на ралійних трасах, здобутих Томі Мякіненом, Алістером Макрея і Річардом Бернсом.

Перші Lancer Evolution були створені в 1991 році для участі в Чемпіонаті WRC. Всі 10 поколінь Lancer Evolution представляли собою оновлені автомобілі Групи A, злегка модифіковані для суперництва з болідами класу WRC. Крім спортивних призів, автомобіль завоював безліч автомобільних нагород, у тому числі «Кращий агресивний спорт-седан» (2006), «Спортивний автомобіль року» (2008), «Кращий автомобіль спортивного типу вартістю до 50000 доларів» (2009) та багато інших .


Не пропустіть