Знаменитий Land Rover Defender припинив своє існування

0

Виробництво історичних позашляховиків Land Rover Defender завершилося після 68 років вірної служби армії, фермерам і просто шанувальникам, включаючи британську королеву, пише politeka.net.

За майже 70 років було випущено більше 2 млн автомобілів, а остання модель зійшла з конвеєра заводу в Соліхалл (Уест-Мідлендс, Великобританія) вранці минулого дня. З цієї нагоди співробітники заводу навіть провели вечірку.

Перший проект авто був виритий на піску пляжу в Уельсі і дебютував у 1948 році. Він надихнув компанію на створення військових позашляховиків, але з жорстким верхом і постійним повним приводом. Авто стало настільки популярним, що Land Rover довелося наростити виробництво, коли були продані перші 8 тис. моделей.

Моделі постійно розвивалися, але суть автомобіля завжди полягала у високій міцності і аскетичності. Тепер виробник ставить на інші моделі – Freelander, Discovery і Range Rover.

Як писала Politeka, історією стали касети для Betamax. Відома транснаціональна корпорація Sony оголосила про припинення продажу касет у березні 2016, через 40 років після запуску виробництва.


Не пропустіть