Назвали ТОП-7 найбільш потужних седанів (Фото)

Автомобілі з кузовом седан є одними з найпоширеніших на планеті. Їх ділять по різних параметрах, але нинішній рейтинг складений виходячи з потужності двигуна.

На першій сходинці знаходиться Dodge Charger SRT Hellcat. Бензиновий мотор на 6,2 літра має потенціал в 717 кінських сил. Перша «сотня» підкоряється автомобілю за 3,9 секунди, а швидкісна межа становить 328 кілометрів на годину.

Другим йде ще один «американець» – заряджений Cadillac CTS-V. Крім хороших аеродинамічних характеристик, він має ще й гідний мотор. Бензиновий двигун V8 на ті ж 6,2 літра має 649 к.с.

Місце в призовій трійці отримав також Bentley Continental Flying Spur c двигуном V12 на 6 літрів і 635 «коней».

Далі розташувався Mercedes-Benz S65 AMG. Приблизно такий же за параметрами мотор як у Bentley поступається на 5 одиниць потужності. Максимальна швидкість – 250 км/год, але за бар’єром стежить електроніка.

П’ята позиція у Rolls-Royce Ghost V-Specification. Один з найбільш гідних представників преміум-класу з заднім приводом має мотором на 6,6 літрів 601 кінську силу.

Два останніх місця віддані німцям – Mercedes-Benz E63 AMG S і Porsche Panamera Turbo. Потужність моторів у цих машин становить 558 і 550 кінських сил.


Не пропустіть