Розмитнити авто можна буде за кількасот євро: законопроект готовий

В Україні можуть ухвалити законопроект, за яким усі податки за розмитнення авто на іноземній реєстрації загалом складатимуть 35% від вартості авто.

Про це 28 жовтня повідомили представники “євробляхерів” з посиланням на обговорення під час круглого столу у Міністерстві інфраструктури, передає ТСН.

У зверненні зазначається, що є усі шанси, що автомобілі на єврономерах дозволять розмитнити за нинішньою формулою, але без урахування коефіцієнту віку транспорту, що серйозно знизить розмір податків.

За словами “євробляхерів”, з урахуванням ПДВ та мита загальна сума сплат до бюджету складе приблизно 35%. Разом з тим у Мінфіну є деякі запитання до такої формули, адже поки що не зрозуміло, чи буде отримувати держбюджет потрібні надходження від автоіндустрії.

Тим не менш, “євробляхери” переконані, що є усі шанси ухвалення саме згаданого коефіцієнту. Якщо його затвердять, то авто за тисячу євро можна буде розмитнити всього за 350 євро.

Більше того, адвокат “євробляхерів” зауважив, що остаточно не визначено, хто зможе розмитнити авто за такими тарифами. Так, у ДФС наполягають, щоб дія законопроекту поширювалась на машини ввезені до 25 листопада 2018 року. При цьому “євробляхери” наполягають, що потрібно дозволити розмитнювати авто за такими ставками і тим, хто ввезе транспорт аж до набуття чинності новго закону, який наразі готують.


Не пропустіть