Український автовиробник показав відразу декілька потужних новинок (фото)

Дрогобицький завод автомобільних кранів (DAK) за участі комісії Міністерства оборони України здійснили випробування армійських версій автокрана КТА-25 та екскаватора ЕОВ-4421-МУ на базах КрАЗ-63221 в заводських та польових умовах, зокрема на полігонах «Широкий лан» та «Яворівський».

Про це повідомляє сайт КрАЗу.

За словами комерційного директора Дрогобицького заводу автомобільних кранів Анатолія Невмержицького, випробування — успішні, за їх підсумками, згідно з наказом МО України, цю продукцію прийнято на озброєння. І є сподівання на нові замовлення від оборонного відомства у рамках ДОЗ на 2020 рік.

Після відновлення роботи підприємства у поточному році його першою профільною продукцією стала спецтехніка для Збройних Сил України на базі КрАЗу. Шасі КрАЗ-63221 — стандартне, із односкатним ошинуванням коліс. Ця модель шасі 6×6 — найкращий варіант під встановлення спецнадбудов для роботи в екстремальних природно-кліматичних і дорожніх умовах.

Кранові установки на шасі КрАЗ мають ряд переваг: високу несучу здатність автомобільного шасі, прохідність і стійкість, економічність, простоту і надійність. Традиційне капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна відведення стріли крана в сторону непотрібне, що надає додаткові зручності водієві.


Не пропустіть