До уваги водіїв: поліція радить маркувати авто

0

Як захистити власне авто від грабіжників та що можна зробити, щоб вкрадену машину можна було легко знайти, повідомили на вінницькому сайті поліції.

У відділі комунікації ГУНП у Вінницькій області дали поради, аби задоволення від покупки «залізного коня» не змогли зіпсувати мисливці за чужими автівками, пише vn.20minut.ua.

– Перш за все, якщо ви купили авто необладнане надійною сигналізацією, негайно придбайте сигналізаційний пристрій. Найкраще – система зі зворотним зв’язком, – радять правоохоронці.

Але півхвилини вистачить кваліфікованому викрадачеві, щоб угнати машину. Проблема, якщо у вас все-таки вкрали автомобіль, впізнати його. Фахівці радять пронумерувати всі вузли та агрегати. Краще скористатися протиугінним маркуванням. Система маркуванняавтомобілів полягає в нанесенні методом, який не видаляється, номеру кузова автомобіля на всі основні вузли і агрегати. Тобто втрачається сам сенс викрадення.

Це дозволяє ризик викрадення звести до мінімуму та ще й додає шансів впізнання автівки.

До того ж вам не прийдеться хвилюватись під час ремонту на станціях техобслуговування, що деталі недобросовісні механіки можуть змінити та старі та не автентичні.

Редакція 20 minut поки що не готова сказати, скільки буде коштувати таке протиугінне маркування, де його можна зробити у Вінниці та наскільки воно ефективне. Ми це з’ясуємо найближчим часом.

І насам кінець. Якщо у вас немає гаража, то краще залишайте авто на охоронюваній стоянці. А підписуючи угоду з підприємством, зверніть увагу на умови відповідальності, якщо автомобіль з стоянки викрадуть.


Не пропустіть