Неприємні новини для кримських водіїв з російською реєстрацією

0

Україна прийняла рішення не впускати з анексованого півострова Крим автомобілі з російськими номерними знаками, пише p-p.com.ua.

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян, новину повідомляє «Преса України».

«Ці номери вважаються недійсними, вони видані на окупованій території, видані окупаційною владою і такий транспорт не буде пропускатися на материкову частину України», – зазначив представник Держприкордонслужби.

У Держслужбі України у справах Криму і Севастополя вважають, що визнання російських кримських автономерів, може сприяти «легалізації російського статусу півострова».

«З території Криму ми не розуміємо, яким чином можуть заїжджати машини на російських номерах, тому що це наша територія. Якщо ми зараз дозволимо в’їжджати таким автомобілям, потім, пізніше, коли ми будемо розглядати в міжнародних судових інстанціях, в арбітражному суді, ми дамо підстави говорити Росії, що це спірна територія, нам вкажуть на те, що ми визнавали їх номери і певні дії. Ми просто можемо закласти міну сповільненої дії», – пояснив голова Держслужби у справах Криму і Севастополя Наріман Устаєв.

У зв’язку з цим, жителям Криму радять не позбуватися українських автономерів, аби безперешкодно виїжджати з півострова на материкову частину України.

У свою чергу окупаційна влада Криму зобов’язали всіх автовласників півострова поміняти до 1 квітня українські автономери на російські.


Не пропустіть