Важливо: в Україні змінили транспортний податок

0

Верховна Рада замінила критерій чинного транспортного податку, встановленого на всі автомобілі з об’ємом двигуна більше 3 літрів, на критерій вартості автомобілі – дорожче 1 млн грн, пише carreviewauto.com.

Відповідні зміни були прийняті в рамках прийняття змін до Податкового кодексу, за які 24 грудня проголосував 251 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Зокрема, згідно з прийнятим документом, мінімальна вартість автомобілів, що підпадають під транспортний податок на автомобілі, встановлена ​​у розмірі 750 мінімальних заробітних плат. З урахуванням встановленої в бюджеті на 2016 рік мінімальної заробітної плати в 1378 грн, під транспортний податок підпадатимуть автомобілі дорожче 1 033 000 грн.

Крім того, оцінка вартості автомобіля буде здійснюватися з урахуванням марки, моделі, року випуску, типу та об’єму двигуна, типу коробки передач і пробігу автомобіля. При цьому, діючу ставку податку в розмірі 25 тис. Грн та строк експлуатації автомобіля – менше 5 років депутати не змінили.


Не пропустіть