Tesla планує побудувати завод в Китаї

0

Заводу Tesla у Китаї бути. Під час одного зі своїх нещодавніх інтерв’ю генеральний директор Tesla Ілон Маск заявив про готовність компанії побудувати завод з виробництва своїх електромобілів у Китаї, пише ecotown.com.ua.

Також Маск впевнений, що будівництво заводу у Піднебесній швидко принесе ще більшу популярність бренду, а також збільшить продажі компанії, що дозволить не лише примножити прибуток, а й продовжити інвестиції у проект Space X, повідомляє Тechinsider.io.

Директор Tesla зазначив, що новий завод може з’явитися не раніше, ніж через три роки.

«Ми побудуємо завод в Китаї. Звичайно, якби можна було ще раніше налагодити локальне виробництво на території країни, ми б це зробили. Однак наразі перші результати нашого досягнення очікуємо через три роки», – сказав Маск.

На сьогоднішній день компанія не має якихось місцевих привілеїв у Китаї. Тому через високе імпортне мито вартість продукції Tesla також збільшується. Якщо компанії вдасться налагодити виробничий процес у Китаї, вона зможе претендувати на відповідні місцеві стимули та пільги.

Також Ілон Маск підкреслив, що будівництво нового заводу в Китаї ніяким чином не символізуватиме закриття заводів на території США.


Не пропустіть