Найнадійніші автомобілі в Європі: список марок і моделей

1

Організація споживачів і користувачів (OCU) опитала понад 30 000 автовласників і з’ясувала, від яких моделей і марок варто чекати найменше проблем, пише auto.mail.ru.

Під час дослідження жителів країн Євросоюзу просили розповідати про всі поломки, які траплялися з їхніми автомобілями протягом року. На підставі опитування був складений індекс надійності, в якому можна було отримати максимум 100 балів.

Виявилося, що найменше поломок в Європі було зафіксовано у автомобілів японських марок. Перші три місця в рейтингу дісталися брендам Honda, Lexus і Toyota, а всього в ТОП-10 марок з найнадійнішими машинами увійшло лише три європейських компанії – BMW, Audi і Dacia. Найбільш ненадійними машинами в Європі були визнані автомобілі Alfa Romeo, Dodge і SsangYong, що отримали найменшу кількість балів.

Більш докладно з рейтингом надійності марок можна ознайомитися нижче. Додамо також, що, крім іншого, дослідники OCU виявили найбільш надійні моделі машин з 433 представлених в Європі залежно від класу. Перше місце серед компактів дісталося Honda Jazz 2008 року випуску з двигуном 1.2 літра. Найкращою моделлю гольф-класу був визнаний бензиновий Ford Focus 1.6, найнадійнішими середньорозмірними седанами були визнані Seat Exeo 2.0 TDI, Toyota Prius і Honda Insight; в класі мікровенів переможцями виявилися Renault Scenic 1.6 dCi і Toyota Verso 2.0 D4-D. Нарешті, найнадійнішим позашляховиком був визнаний дволітровий дизельний Volvo XC60.

Без імені


Не пропустіть