Батькам пояснили, як домовитися з таксистом, якщо в машині немає автокрісла

Якщо дитині більше чотирьох років, то можна придбати рюкзак-бустер

20 листопада в Україні набув чинності новий закон про штрафи за перевезення дітей без автокрісла. Більшість водіїв сприйняли нововведення позитивно.

Однак таксисти почали скаржитися, адже штрафи будуть застосовувати і до них. Тепер вони масово відмовляються перевозити сім’ї з дітьми. Авто Інформатор пише, як вийти з цієї ситуації і знайти компроміс з власником авто.

Рюкзак-бустер

Якщо дитині більше чотирьох років, то можна придбати рюкзак-бустер, щоб спокійно їздити в таксі. Цей рюкзак вийде легко трансформувати в бустер. Крім того, він зробить поїздку вашої дитини не тільки безпечною, а й комфортною. Вартість девайса стартує від 1700 гривень.

Адаптер автомобільного ременя безпеки

Адаптер автомобільного ременя безпеки підходить для дітей від 4 років і вагою від 15 кілограм. Це пристрій адаптує положення ременя безпеки під дитину, щоб він проходив через плечовий пояс, а не в районі горла. Його можна купити за 170 гривень.

Поїздка з немовлям

Зараз багато виробників колясок створюють спеціальні отвори, щоб можна було закріпити за допомогою ременя безпеки. Також існують коляски 3 в 1, які включають автокрісло.

Джерело znaj.ua

Не пропустіть