В Україні придумали «альтернативний» спосіб реєстрації автомобіля

У Львові почали видавати автомобільні номери «Транспортно Реєстраційна Служба Народу», пише auto.mail.ru.

Пост з таким змістом з’явився в соціальних мережах. До нього прикріплені фотографії «документів» про реєстрацію, зображення номера і навіть людей, які прийшли на презентацію. Судячи з кількості тих, хто поділився записом, багато хто сприйняв затію всерйоз.

Чоловік стверджує, що за законом «Про місцеве самоврядування», реєструвати автомобілі в Україні зможуть територіальні громади. При цьому платити величезне «розмитнення» при реєстрації автомобіля, пригнаного з Європи в такому випадку не потрібно.

У поліції поки не прокоментували цю ініціативу львів’ян, проте сумнівів у тому, що вона незаконна не виникає. Українське законодавство таких повноважень не дає, і при зустрічі з поліцією автомобіль з таким номером, швидше за все, буде конфіскований, як незареєстрований.

І ТАК ЗВЕРШИЛОСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!МИ СЬОГОДНІ ЗАПУСТИЛИ В РОБОТУ НОВУ ТРАНСПОРТНУ РЕЄСТРАЦІЙНУ СЛУЖБУ НАРОДУ УКРАЇНИ…

Опубліковано Zheka Poberezhny 30 січня 2016 р.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Сергей

  Правильно!!!! достаточно кормить дармоедов. Депутаты пусть лапу сосут! Сколько можно не кто не думает о народе!

 • ЕВГЕНИЙ

  СОБАКИ ЛАЮТЬ, КАРАВАН ІДЕ!
  ПОКИ ЛЮДИ ДУМАЮТЬ ЯК ЗАБАКЛАНИТИ ТЕ ЩО МИ РОБИМО, МИ ДУМАЄМО ЯК ДОПОМОГТИ ЇЗДИТИ КОЖНОМУ УКРАЇНЦЮ НА ХОРОШОМУ АВТО І НЕ ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ЯКІ ІДУТЬ НЕ В КАЗНУ А В КИШЕННЮ ЗА РОЗТАМОЖКУ ЯКІ В 10РАЗ БІЛЬШІ ЗА АВТО!

 • Дмитро

  депутати не платять розтаможку)))
  а караван дійсно іде правильним шляхом, а щоб не було сумнівів у авторів про законність – придбайте Конституцію, там все написано…