В інтернеті продається унікальний BMW 850 CSi 1995 року випуску (Фото)

На онлайн-аукціоні «Bring A Trailer» на продаж виставили ексклюзивний BMW 850 CSi 1995 року випуску. Ця машина має оригінальну колірну гаму: її екстер’єр виконаний в кольорі Alpine White, а інтер’єр – в Lotus White.

Як стверджує автор оголошення, це єдина модель в США, виконана в такій колірній палітрі.

BMW 850 CSi базується на простій моделі 850 Ci. Він запозичив у неї двигун зі збільшеним до 5,6 літра об’ємом. Продуктивність мотора становить 375 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Силовий агрегат працює разом з 6-швидкісною механічною коробкою передач і диференціалом обмеженого прослизання.

На відміну від «донора» машина також має модернізовану підвіску, більш міцні амортизатори і пружини, а ще поліпшену рульову рейку. У авто також перероблені передній і задній бампери.

В цілому на американський ринок поставили 225 одиниць 850 CSi. У свою чергу, автомобіль, виставлений на продаж, є 205 екземпляром. Пробіг машини складає 86 000 миль (приблизно 138,4 тис. км) і вона супроводжується повною історією обслуговування. За словами власника авто, недавно він поміняв водяний насос, термостат і дещо ще.

Незважаючи на вік 850 CSi, його інтер’єр виглядає, як новий. У салоні є шкіряні крісла з новою оббивкою, а також обробка під «дерево». На момент написання матеріалу до кінця аукціону залишається ще 2 дні, а ціна на автомобіль вже складає 51 000 доларів.


Не пропустіть