Toyota заплатить $22 мільйони через расизм

0

Організація Toyota Motor Credit Corporation, американський фінансовий підрозділ корпорації Toyota Motor, погодилася врегулювати звинувачення у расовій дискримінації частини клієнтів США, пише fakty.ictv.ua

Як повідомляється в прес-релізі Мін’юсту США, загальна сума компенсацій, які Toyota Motor Credit виплатить позичальникам-американцям африканського та азіатського походження, становитиме $21,9 млн.

За даними Мін’юсту, підрозділ Toyota невиправдано завищував ставки за автокредитами для афроамериканців й азіатів. У середньому ті повинні були платити за кредит на автомобіль більше на $100-200. Йдеться про позики, які компанія видавала з січня 2011 року по січень 2016-го.

Як передає Kyodo, в Toyota Motor Credit підкреслили, що незгодні з визначенням Мін’юсту, що кредитна політика компанії була дискримінуючою. Водночас в організації запевнили клієнтів, що ті можуть розраховувати на чесні умови за автокредитами. У липні минулого року Мін’юст США висунув аналогічні звинувачення щодо американського відділення Honda Motor. У результаті компанія заплатила компенсації на суму $24 млн.


Не пропустіть