Поліцейських вчитимуть водити службові авто

0

Відсьогодні патрульних поліцейських міст Ужгород та Мукачево вчитимуть екстремальному та контраварійному управлінню службовими авто. На особисте запрошення начальника ГУ НП у Закарпатській області Сергія Князєва на Закарпаття прибула група київських інструкторів на чолі з Андрієм Пилипенком, повідомляє УНН..

Протягом тижня фахівці приватної фірми будуть тренувати патрульних у вправності водіння в умовах міських доріг. Як розповів Андрій Пилипенко, його команда тренує водіїв з 1998 року, зокрема активно залучаються інструктори до навчання працівників правоохоронних органів. Навчання патрульних поліцейських – це пілотний проект. І вперше він реалізується саме на Закарпатті. Результати навчання та його ефективність покажуть, чи матиме місце подібний досвід в інших областях України.

За словами начальника УПП Ужгороду та Мукачево Юрія Марценишина, наразі в автопарку патрульних знаходяться 25 службових автомобілів, з яких 22 виконують патрулювання. Натомість патрульних, які мають водійські посвідчення, нараховується менше 10% від загального штату. Сьогодні ж навіть ті поліцейські, які мають достатній водійський досвід зазначають, що дізналися багато нового і корисного для роботи в умовах жвавих та вузьких вулиць Ужгорода та Мукачева. Речник ГУ НП Галина Сернівка у Закарпатській області на питання, чиїм коштом приїхали київські інструктори, відповіла, що спонсорував приїзд особисто начальник ГУ МВС України в Закарпатській області Сергій Князєв.


Не пропустіть