У Парижі на аукціон виставили найдорожчий автомобіль

0

На великому аукціоні в Парижі з’явився дивний лот. Учасникам заходу пропонується викупити за фантастичну суму червону гоночну Ferrari 1957 року випуску, пише uagolos.com.

За експертними оцінками, цей ретроавтомобиль коштує близько 32 мільйони євро, оскільки аналогічних машин в усьому світі лише чотири! При цьому наголошується, що, крім рідкісної моделі, це ще й машина з багатою та цікавою історією, що може в підсумку сильно вплинути на ціноутворення.

1454652561_xr6fqfut6_o

Почала свій переможний шлях машина в 1957-му на Гран-прі, на гонках в Гавані. За кермом червоної красуні Ferrari тоді сидів один з найвідоміших британських гонщиків Стірлінг Мосс. Після нього автомобіль переходив від одного до іншого гонщика “Формули-1”, а сьогодні належить колекціонерові з Франції П’єру Бардино. У нього в гаражах збережена найбільша колекція Ferrari, яка складається приблизно з півсотні машин. Два роки тому найдорожчий автомобіль даної марки був проданий за 28,5 млн. євро, і сьогоднішній лот в Парижі може стати рекордсменом.


Не пропустіть