Наскільки електрокари популярні в Україні?

0

Популярні в світі електрокари дійшли і до України. Втім, поки їх небагато: за даними бази МВС, в Україні зареєстровано 568 машин на електроприводі, що є лише краплею в морі, пише hyser.com.ua.

За два останніх місяці приріст становить 37 одиниць, як показує дослідження ElectroCars – компанії, яка популяризує електромобілі, виробляє власні зарядні станції і розвиває співтовариство власників таких авто.

Річний приріст кількості електрокарів становить 393% у порівнянні з 2014 роком (або ж +453 «зелених» авто. Приріст таких машин в останньому кварталі минулого року збільшувався гірше, ніж у другому кварталі 2015.

Причиною стали очікування водіїв щодо скасування ПДВ (це позначилося б на вартості машин), як відзначають в ElectroCars. Але парламент проголосував лише за скасування мит на електрокари.

За офіційними списками МВС , найпопулярнішою моделлю в Україні продовжує залишатися Nissan Leaf. А ось культових машин Tesla у нас в країні все 42. Ці дані можна порівняти із сусідньою Польщею, де продажі електрокарів йдуть не так бурхливо.

9e04c2d03292e541bd845e40b4bf102b


Не пропустіть