Навіщо водієві Subaru «друга пара очей»? (ВІДЕО)

0

Cтатистика показує, що автомобілі Subaru, оснащені системою запобігання зіткнення EyeSight, потрапляють у ДТП в два рази рідше, пише avtovod.org.ua

Фахівці компанії Subaru проаналізували статистику дорожньо-транспортних пригод, що сталися з автомобілями марки на японських дорогах в 2010 – 2014 рр. – 10 тисяч випадків. І вона показала, що застосування системи запобігання зіткнення EyeSight істотно знижує аварійність: на 64% – від наїзду ззаду, на 62% – від інших ударів з автомобілями і на 49% – травматизм пішоходів.

Систему EyeSight називають «другою парою очей» для водія. Вона являє собою дві кольорові стереокамери, встановлені з боків від дзеркала заднього виду. Вони сканують простір попереду автомобіля – до 110 м, стежачи за дорожньою обстановкою. Залежно від конкретної екстреної ситуації, в роботу включається ряд електронних систем. Таких, наприклад, як: система гальмування – Pre-collision Braking, управління дросельною заслінкою – Pre-collision Throttle Management, адаптивний круїз-контроль Adaptive Cruise Control, стеження за дорожньою розміткою – Lane Departure & Sway Warning, допомоги в управлінні на дорозі – Pre -collision Steering Assist and Lead Vehicle Start Alert.

Ясна річ, що система EyeSight не у всіх випадках допоможе уникнути аварії. Однак автомобілі Subaru добре підковані і по частині пасивної безпеки. І підтвердження тому є найвища, 5-зірковий оцінка за результатами серії краш-тестів Euro NCAP.


Не пропустіть