Експерти назвали 3 поломки, після яких краще розпрощатися з автомобілем

Автомобіль – річ вельми неоднозначна. З одного боку вона наш вірний помічник в економії часу і створення комфорту. Але, як і будь-яка інша річ – вона має потребу в гарній турботі і серйозному догляді. А це вже згодом може перерости в головну біль, забирання у нас купу часу і коштів. Немає в цьому світі чогось вічного, все рано чи пізно зношується або ламається, потребує оновлення, або ж навпаки сигналізує про те, що потрібно попрощатися.

Дізнайтеся, в яких випадках автомобіль ремонту не підлягає, і коли його простіше відправити на смітник, купити новий.

Порушення геометрії кузова

В такий стан машина може прийти після того, як потрапила в аварію або ДТП, при цьому не обов’язково, щоб вони були занадто серйозними. Порушити геометрію кузова не так-то просто, потрібно дійсно добряче постаратися. Але при певному куті і силі зіткнення, які на вигляд здадуться дуже незначними і нешкідливими. Після того, як це з вашою машиною сталося, змінюється не тільки зовнішній вигляд, але при цьому також псується і керованість, динаміки, а також знижується загальний рівень безпеки машини.

Варто відзначити, що ремонт такого пошкодження вважається одним з найдорожчих, і якщо ваше авто не застраховане, то простіше просто попрощатися з ним. Кузов при таких обставинах відновити можна, багато експертів стверджують, що вже простіше буде купити нове авто. Варто відзначити, що в багатьох випадках навіть сама страхова компанія вирішити, що списати дане авто куди вигідніше, ніж реставрувати його.

Знос мотора

З цим стикається кожне авто, яке служить вже чимало років. Особливо, якщо не отримувало достатньої уваги – не було технічного обслуговування або ремонту. При такому ставленні до авто, ви зіткнетеся з цією проблемою набагато раніше. Коли мотор зношений, то двигун починає втрачати продуктивність, збільшується витрата масла і скорочується рівень безпеки при водінні. Експерти запевняють, що заміна мотора і всіх необхідних вузлів буде коштувати вам таких скажених грошей, що покупка нового авто здасться вам куди більш розсудливою ідеєю.

Розвиток корозії

Експерти відзначають, що навіть при ідеальному дотриманні всіх експлуатаційних вимог, корозія автомобіля може бути неминучою. Рано чи пізно будь-яке авто почне підгнивати і покриватися іржею. Звичайно ж, це відбудеться не на другому і навіть не на п’ятому році використання машини, проте цей день настане. Відтягнути цей процес допоможуть своєчасне видалення іржі з подальшою захисною обробкою кузова.


Не пропустіть