Названо найкращі автомобільні бренди в світі

Експерти проаналізували дані опитування споживачів і вибрали кращі і гірші автомобільні бренди.

Згідно зі звітом дослідницької агенції Comsumer Reports, марка Porsche вийшла на перше місце в недавно опублікованому рейтингу, зумівши обігнати Subaru і Genesis. Фахівці зробили такі висновки на основі ексклюзивних тестів і опитування власників машин. Кращі бренди в цьому списку, як правило, мають широкий асортимент автомобілів в своїй лінійці продуктів, які незмінно показують хороші результати.

У рейтингу брендів Porsche піднявся на дві позиції з минулого року і став переможцем цього року. Прямо за ним розташувалися Genesis і Mazda. А ось марка Subaru значно опустилася. Багато в чому через прогнозовану надійності седана WRX нижче середнього. Кращий результат в цей раз показала Tesla, яка піднялася відразу на 8 позицій завдяки зростанню надійності седанів Model 3 і Model S.

А ось в числі аутсайдерів змін практично немає. Серед найгірших автомобільних брендів фахівці назвали Fiat, Mitsubishi, Jeep, Land Rover, Cadillac, Jaguar, Alfa Romeo і GMC. З усього списку в число рекомендованих до покупки автомобілів даних марок увійшов тільки Jeep Grand Cherokee.


Не пропустіть