У Німеччині виявлено ідеальний ЗАЗ-1102 1990 року випуску без пробігу (Фото)

Свого часу “Таврію” лаяли, ганьбили, називали “консервною банкою”, “конструктором на колесах”, про неї складали анекдоти, але при всьому цьому купували. Ще б. За часів Радянського Союзу вона була одним з найкращих авто в світі. Природно, для свого класу і віку.

Сьогодні ж продукція радянського автопрому миготить не тільки на вулицях, але і є частиною колекцій справжніх любителів раритетних авто. Не так давно стало відомо про незвичайний екземпляр родом з України, але з німецькою пропискою.

Так, в Facebook-спільноті Genex опублікували фотографії незвичайної ЗАЗ-1102 “Таврія”. Машина знаходиться в Німеччині, але примітна вона не тільки цим фактом.

Як зазначається в описі до фото, на одометрі даної “Таврії” всього 8500 км, що для автомобіля 1990 року випуску є відверто мізерним пробігом.

Як з’ясувалося, це не проста “Таврія”, а експортна, що і пояснює, як українське авто виявилося в Німеччині. Виявляється, ЗАЗ-1102 Таврія поставлявся навіть в Англію, а також інші країни з лівостороннім рухом.

На фото видно, що даний екземпляр виглядає прекрасно, як ніби тільки вчора зійшов з конвеєра в Запоріжжі. Це при тому, що машина зберегла свій первозданний вигляд без будь-яких процедур по реставрації. Свого часу про неї говорили, що машина дуже економічна, спритна і прохідна.

Відзначимо, що ЗАЗ-1102 “Таврія” – радянський і український передньопривідний субкомпактний автомобіль з кузовом типу хетчбек. Серійно ця модель випускалася на Запорізькому автомобільному заводі з 1987 по 2007 рік, а моделі на її платформі виготовлялися аж до початку 2011 року.

Не пропустіть