Toyota зупинила виробництво автомобілів в Японії

0

Ми вже писали про те, що керівництво концерну Toyota розглядало можливість припинення виробництва через брак сталі. Сьогодні представники японської автомобільної марки підтвердили, що 16 підприємств компанії, що базуються в Японії, припинили збірку автомобілів з ​​цієї причини. Такі заходи будуть діяти протягом 6 днів, пише daily-motor.ru.

Основною причиною такого «розкладу» є вибух на заводі Aichi Steel, який займався поставками сталі на підприємства Toyota в Японії. В результаті інциденту ніхто не постраждав, однак на відновлення роботи виробничих ліній буде потрібно якийсь час.

Очікується, що ремонт на підприємстві Aichi Steel буде повністю завершено до кінця березня.

Поки в план Toyota входить відновлення роботи конвеєрної лінії в наступний понеділок, тобто через тиждень. За оцінкою фахівців, даний крок призведе до скорочення випуску машин на 70-80 тисяч автомобілів на рік.

Раніше японський автогігант планував за підсумками 2016 року випустити на території рідної для концерну країни близько 4 мільйонів машин. Судячи з усього, досягти цього показника в поточній ситуації, не вдасться.


Не пропустіть