Volkswagen “поховав” автомобілі, які працюють на газі

Німецький автомобільний концерн Фольксваген (VW) прийняв рішення не розробляти нові транспортні засоби, що працюють на природному газі.

Примітно, що дана заява прозвучала всього через два роки після публікації прогнозу VW, в якому представники концерну передбачали, що автомобілі, що працюють на стиснутому природному газі (КПГ), зможуть зайняти 10% європейського ринку і відігравати важливу роль в зниженні викидів.

Тепер Volkswagen зосередиться на розробці «чистих» електромобілів (BEV). В кінці минулого року концерн пообіцяв виготовляти 1,5 млн електромобілів на рік.

Розворот обумовлений як відсутністю інтересу з боку клієнтів, так і новими лімітами викидів в ЄС. У минулому році VW продав приблизно 110000 автомобілів, що працюють на газі по всьому світу, що занадто мало, щоб виправдати поточні інвестиції. Хоча автомобілі на природному газі чистіші, ніж традиційні авто з бензиновим двигуном, Volkswagen не продає їх досить, щоб істотно вплинути на загальні викиди продуктового ряду концерну. VW не збирається негайно припиняти виробництво представлених на ринку моделей з ГБО, але не стане розробляти нові.

Інші альтернативні типи технологій мобільності (синтетичне паливо і водневі паливні елементи) також не мають значних перспектив в рамках групи VW. «У Audi є лише кілька незначних досліджень і попередніх розробок», – зазначає директор з розвитку, член правління Френк Уелш.


Не пропустіть


error: Content is protected !!