В Україні помітили вантажівку із номером, який дорожчий самої машини (Фото)

Нерідко водії хочуть виділитися на дорогах. хочуть виділитися не тільки самим транспортом, а й оригінальним номером. Цього разу сталося так, що сам номер не поступається в ціні автомобілю.

Як передає Обозреватель, такий автомобіль з’явився в Запорізькій області. Користувачі соціальних мереж розмістили знімок, на якому можна помітити Газель. Причому, судячи із зовнішнього вигляду, цим транспортом користуються досить давно. Однак це не завадило водієві оригінально підкреслити індивідуальність за допомогою номера.

Автомобільний номер автомобіля – 6666, що нагадує знамените у всьому світі “число диявола”. Слід зазначити, що такий автомобіль, як на фото, можна придбати в схожому стані за одну-дві тисячі американських доларів. У той же час такий оригінальний номерний знак обійдеться набагато дорожче.

Підкреслюється, що такий номер для транспорту буде коштувати бажаючим приблизно 30-36 тисяч гривень. Отже, цей той самий випадок, коли тільки номерний знак коштує набагато більше, ніж сам транспорт. Ймовірно, водієві захотілося будь-яким чином підкреслити свою індивідуальність або ж почуття гумору. Хоча є й інше припущення.

Відзначається, що такий оригінальний номер могли закріпити за цим автомобілем перед покупкою нового транспорту. Нерідко автомобілісти так роблять для того, щоб “забити” такі цифри за собою. Адже якщо довго чекати, то є ризик того, що бажаний вами номер вже хтось зареєструє.


Не пропустіть